Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Değişiklik ve Yeni Kuruluş İşlemleri Hakkında

Değişiklik ve Yeni Kuruluş İşlemleri Hakkında

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!

SİZLERE ZAMANINDA VE RANDEVULU OLARAK DAHA İYİ VE  PROGRAMLANABİLİR BİR HİZMET SUNMAK AMACI İLE 21.05.2018 TARİHİ İTİBARİ İLE YENİ KURULUŞ VE TESCİL İŞLEMLERİNDE SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİNE GİDİLMİŞ OLUP, İŞLEM YAPTIRMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ AÇIKLAMALARIN DİKKATİLİCE OKUNMASI VE KURALLARA UYULMASI ÖNEM ARZETMEKTEDİR.

 

1-) YENİ KURULUŞ İŞLEMLERİNDE;

*-) MERSİS KONTROLLERİ ÖĞLEDEN SONRA 13.30 – 16.00 ARASINDA GERÇEKLEŞTİRLECEKTİR.
*-) LİMİTED ŞİRKET – ANONİM ŞİRKET VE KOOPERATİF YENİ KURULUŞ EVRAKLARI KABUL VE HUZURDA İMZA İŞLEMLERİ İÇİN ÖNCEDEN KURULUŞ BİRİMİNDEN RANDEVU ALINARAK ÖĞLEDEN ÖNCE YAPILACAKTIR. ALINAN BAŞVURULARIN TESCİLİ ÖĞLEDEN SONRA YAPILACAK OLUP TESLİM SAATLERİ 15.30 – 16.00 SAATLERİNDE OLACAKTIR.
*-) ŞUBE VE ŞAHIŞ KURULUŞ İŞLEMLERİ İÇİN BAŞVURULAR, ÖĞLEDEN ÖNCE ALINACAK OLUP; BAŞVURULAR SIRAMATİKTEN ŞUBE ŞAHIS KURULUŞ İŞLEM MENÜSÜNDEN YAPILACAKTIR. ÖĞLEDEN SONRA ŞAHIS VE ŞUBE İÇİN YENİ BAŞVURU ALINMAYACAKTIR. 

 

 2-) DEĞİŞİKLİK İŞLEMLERİNDE; (28.05.2018 TARİHİ İTİBARİ İLE)

*-)DEĞİŞİKLİK İŞLEM BAŞVURULARI SABAH SAAT 08.45 – 11.45 ARASINDA TÜM EVRAKLARI İLE BİRLİKTE HAZIR OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR. SADECE KARAR KONTROLLERİ YAPILMAYACAKTIR.
*-)LİMİTED ŞİRKETLER – ANONİM ŞİRKETLER – BİRLEŞME, BÖLÜNME, TÜR DEĞİŞİKLİĞİ AYRI AYRI SIRAMATİK NUMARALARI İLE ÇAĞRILACAKTIR.
*-) İSTENİLEN EVRAKLARIN TAMAMI İBRAZ EDİLECEK, SERİ BİR ŞEKİLDE YAPILAN EVRAK KONTROLLERİ SONUCUNDA EKSİK EVRAK OLMADIĞI TAKDİRDE, ÖĞLEDEN SONRA RANDEVU VERİLEN BİR SAATTE TESCİL İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. (ÖĞLEDEN ÖNCE ALINAN TESCİL BAŞVURULARI, ÖĞLEDEN SONRA YAPILACAĞINDAN, ÖĞLEDEN SONRA YENİ TESCİL BAŞVURUSU BAŞVURU ALINMAYACAKTIR.)

 

 3-) DİĞER İŞLEMLER; 

*-) MERSİS İPTAL VE TEKNİK SORUNLAR İLE İLGİLİ TELEFON İLE HİZMET VERİLMEYECEK OLUP, SORUNLARIN MAİL, ORTAMINDA SABAH 09.00 -10.00 VE ÖĞLEDEN SONRA 16.00 – 17.00 ARASINDA YANITLANACAKTIR.

*-) MEVZUAT İLE İLGİLİ SORULARINIZ VAR İSE, SORULARINIZ MAİL OLARAK YANITLANACAKTIR.

*-) İLGİLİLERCE İSTENEN BELGE TÜRÜNDEKİ YAZIŞMALAR İŞLEM YOĞUNLUĞUNA GÖRE EN GEÇ 1 İŞLEM GÜNÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

*-) MERKEZ NAKLİ BELGELERİ (111.MADDE) İÇİN BAŞVURULAR ÖĞLEDEN ÖNCE ALINACAK OLUP, ÖĞLEDEN SONRA TESLİM EDİLECEKTİR.