Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

İşbirliği Protokollerimiz

İşbirliği Protokollerimiz

Odamız, paydaş kurumlarla yapılacak ortak çalışmalardan doğan sinerjisinin, Odamızın hizmet kalitesinin arttırılması, GTO üyelerinin kurumsal kapasitelerinin güçlendirilmesi, ulusal ve uluslararası anlamda rekabet avantajı sağlanması ve benzeri hedefler doğrultusunda yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası paydaşları ile işbirlikleri geliştirmektedir. 

Odamız, EUROCHAMBRES (Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği) ve TD-IHK (Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası) üyesi, KÜSİP (Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Platformu) paydaşı ve KOSGEB, Gaziantep Üniversitesi, Gaziantep Teknopark ve Gaziantep Sanayi Odası ile birlikte AR-GE ve İnovasyon İşbirliği Protokolü tarafıdır. Ayrıca Akşemseddin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyetinde yer almaktadır.

KARDEŞ ODALARIMIZ

2012 Nizip Ticaret Odası
2018 Kocaeli Ticaret Odası
2019 Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası
2019 Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası
2021 Ordu Ticaret ve Sanayi Odası

BÖLGESEL KALKINMADA GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU

Odamız tarafından oluşturulan ve 2014 yılından bu yana çeşitli çalışmalar gerçekleştiren “Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu”Gaziantep ile sınır komşusu olan Adıyaman, Antakya, Kahramanmaraş, Kilis, Osmaniye, Şanlıurfa illerindeki 7 Oda ve söz konusu illerde sorumluluk alanı bulunan 3 Kalkınma Ajansının yer aldığı patform kapsamında, diyaloğun güçlendirilmesi, ortak sorun ve hedeflere yönelik çözüm yaklaşımları gerçekleştirilmesi amacıyla işbirlikleri geliştirilmektedir. Platform çalışmaları için tıklayınız...

YURT DIŞI İŞBİRLİKLERİMİZ