Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Gaziantep Ticaret Sicili Müdürlüğü ve Gaziantep SMMM Odası Tarafından 30.01.2020 Tarihinde Gerçekleştirilen Toplantı Hk.

Gaziantep Ticaret Sicili Müdürlüğü ve Gaziantep SMMM Odası Tarafından 30.01.2020 Tarihinde Gerçekleştirilen Toplantı Hk.

FİRMALARDA KURULUŞ İŞLEMLERİ, GENEL KURUL, TÜR DEĞİŞİKLİĞİ VE BİRLEŞME İŞLEMLERİ HAKKINDA GENEL BİLGİ VE TTK'YA GÖRE İHTİLAFLI KONULARIN ÇÖZÜMLERİ HAKKINDA

           Gaziantep Ticaret Odası Ticaret Sicili Müdürlüğü ve Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen  'Firmalarda Kuruluş İşlemleri, Genel Kurul, Tür Değişikliği, Birleşme İşlemleri Hakkinda Genel Bilgi ve TTK'ya Göre İhtilafli Konularin Çözümleri' nin görüşüldüğü; , sektörün  duayenlerinden Ticaret Sicili Danışmanı Hür Yalçınkaya'nın da katıldığı toplantı 30.01.2020 gerçekleştirilmiştir.

           Tecrübelerini ve çözüm önerilerini aktaran  Ticaret Sicili Danışmanı Hür Yalçınkaya'ya, misafirperverliğinden dolayı Gaziantep SMMM Odası  yetkilililerine ve  tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

   Gaziantep Ticaret Sicili Müdürlüğü

İlgili Haberler