Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

TEKSTİL VE MOBİLYACILIK SEKTÖR TEMSİLCİLERİ GETHAM’I İNCELEDİ

TEKSTİL VE MOBİLYACILIK SEKTÖR TEMSİLCİLERİ GETHAM’I İNCELEDİ

18 Nolu Ev Tekstili,Nakış, Giyim ,Aksesuarları İmalatı Ve Ticareti Meslek Komitesi meclis üyeleri  Levent  İyikesici, Mehmet Çelebi, meslek komite başkanı Mehmet Ali Batır meslek komite başkan yardımcısı Şerif Şahin ve meslek komite üyesi Mustafa Çokgüler , 34 Nolu Mobilya-Mobilya Aksesuarları, Orman Ürünleri İmalat ve Ticareti meslek komitesi Meclis üyeleri Mustafa Deniz Durakoğlugil, Ramazan Yılmaz ve meslek komite başkanı Salih Özkırmaz, mobilyacılık sektör temsilcileri ile Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kafadar  Gaziantep Bölgesel ve Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi’ni ( GETHAM) ziyaret etti. 

Odamız Yönetim Kurulu üyesi Sinan Bay  ve  Meclis Divan Katip Üyesi Abdullah Çelebi  eşliğinde gerçekleşen ziyarette Getham’ın oluşum süreci ve merkezin çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi alan ziyaretçiler,  projenin Gaziantep için Önemli bir proje olduğunu ve herkesin istifade etmesi gerektiğini ifade ettiler.

Ekli Dosyalar

18 - Ev Tekstili,Nakış,Giyim,Aksesuarları İmalatı Ve Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler