Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Odamızın 18 No.lu Ev Tekstili, Nakış, Giyim, Aksesuarları İmalatı ve Ticareti  Komitesi  “GETHAM İnceleme Gezisi” ziyareti

Odamızın 18 No.lu Ev Tekstili, Nakış, Giyim, Aksesuarları İmalatı ve Ticareti  Komitesi  “GETHAM İnceleme Gezisi” ziyareti

Odamızın 18 No.lu Ev Tekstili, Nakış, Giyim, Aksesuarları İmalatı ve Ticareti  Komitesi  “GETHAM İnceleme Gezisi” ziyareti düzenlendi.

Odamız iştiraki olan Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM)  'nde gerçekleşen toplantıda, Getham ’ın tarihçesi, kurumsal yapısı, görevleri, hizmet birimlerinin görevleri ve verilen hizmetlerle ilgili GETHAM Müdürü Sayın Onur AKAR tarafından toplantıya katılanlara sunum yapılarak sonrasında merkez gezisi gerçekleştirildi.

Toplantımıza Meclis Üyeleri, Mehmet ÇELEBİ, Mehmet Ali BATIR, Meslek Komite Başkanı Ahmet İlker SUAT, Başkan Yardımcısı Bekir ESMER Meslek Komite Üyesi Erdem ÜSTÜNBOYAR ve sektör üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Ekli Dosyalar

18 - Ev Tekstili,Nakış,Giyim,Aksesuarları İmalatı Ve Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler