Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

18. GRUP KASIM AYI MESLEK KOMİTE TOPLANTISINDA TRAFİK PROBLEMLERİ VE GIDA HİJYENİ GÖRÜŞÜLDÜ

18. GRUP KASIM AYI MESLEK KOMİTE TOPLANTISINDA TRAFİK PROBLEMLERİ VE GIDA HİJYENİ GÖRÜŞÜLDÜ

Odamız 18 Nolu EV TEKSTİLİ, NAKIŞ, GİYİM, AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ Meslek Komitesi Başkanı Levent İYİKESİCİ başkanlığında gerçekleşen Kasım Ayı Olağan Meslek komite toplantısı, Meclis Üyeleri Ömer Faruk ÖZTEKİN, Mehmet ÇELEBİ  ve Meslek Komitesi Üyesi Mehmet Sait TÜRKÖZDEN'in yanı sıra Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Trafik Zabıta Şube Müdürlüğü yetkilileri ile Gaziantep Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Güvenilirliği Şube Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti. 

Kent genelinde yaşanan trafik problemleri, kural ihlalleri  ve hatalı park konusundaki görüş ve önerilerini aktaran meslek komite üyeleri, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Trafik Zabıta Şube Müdürlüğü'nün çalışmaları konusunda bilgi edindiler. 

Toplantının ikinci bölümü, Gaziantep Gıda, tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda Güvenilirliği Şube Müdürlüğü yetkilisinin katılımıyla devam ederken, komite üyeleri kentimizde gıda hijyeni konusundaki problem ve çözüm önerilerini iletirken, İl Müdürlüğü bünyesinde yürütülen denetim ve çalışmalar konusunda bilgi aldılar.

 

 

Ekli Dosyalar

18 - Ev Tekstili,Nakış,Giyim,Aksesuarları İmalatı Ve Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler