Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GTO ve GSO Triko Örgü Tığ İşi ve Çorapçılar Meslek Komiteleri GETHAM İnceleme Gezisi ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi.

GTO ve GSO Triko Örgü Tığ İşi ve Çorapçılar Meslek Komiteleri GETHAM İnceleme Gezisi ve İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi.

Odamızın 20 No.lu Triko Örgü Tığ İşi ve Çorapçılar Meclis ve Meslek Komite üyeleri ve Gaziantep Sanayi Odası 16 No.lu Triko Örgü İmalatı Meclis ve Meslek Komite üyelerinin katılımıyla GETHAM inceleme gezisi düzenlendi.

Odamız iştiraki olan Gaziantep Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM)  'nde gerçekleşen toplantıda, Getham ’ın tarihçesi, kurumsal yapısı, görevleri, hizmet birimlerinin görevleri ve verilen hizmetlerle ilgili GETHAM Müdürü Sayın Onur AKAR tarafından toplantıya katılanlara sunum yapılarak sonrasında merkez gezisi gerçekleştirildi.

Toplantı; GTO Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Duman, GTO Meclis Üyeleri Ethem Sabahat, Mustafa Bozkurt, Erkan Yaşar, Meslek Komite Başkanı Samet Soyubelli, Meslek Komite Üyesi Ahmad Aziza ve Gaziantep Sanayi Odası Meclis ve Meslek Komite üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Ekli Dosyalar

20 - Triko,Örgü,Tığ İşi Ve Çorapçılar Meslek Komitesi ile ilgili haberler