Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GTO ve GSO Triko Örgü Tığ İşi ve Çorapçılar Meslek Komiteleri Gaziantep Yardım Vakfı Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret etti.

GTO ve GSO Triko Örgü Tığ İşi ve Çorapçılar Meslek Komiteleri Gaziantep Yardım Vakfı Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret etti.

Odamızın 20 No.lu Triko Örgü Tığ İşi ve Çorapçılar Meslek Komitesi ile Gaziantep Sanayi Odası 16 No.lu Triko Örgü İmalatı Meslek Komitesi başkan ve üyelerinin katılımıyla “Gaziantep Yardım Vakfı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Mustafa Sertkaya’yı ” ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Duman’ın eşliğinde GTO Meclis Üyeleri Ethem Sabahat, Mustafa Bozkurt, Erkan Yaşar, Meslek Komite Başkanı Samet Soyubelli, Meslek Komite Üyesi Ahmad Aziza ve GSO Meslek Komite başkanı ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette Mesleki Eğitim, Ustalık ve Usta Öğreticilik belgelerinin alım prosedürleri, sektörlerde eleman bulunamaması konularında yaşanan problem ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

20 - Triko,Örgü,Tığ İşi Ve Çorapçılar Meslek Komitesi ile ilgili haberler