Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

SEYAHAT ACENTELERİNİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYORUZ

SEYAHAT ACENTELERİNİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYORUZ

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) değişik sektörlerde yaşanan sorunların tespiti ve çözümü amacıyla sektör temsilcileriyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Sektörlerin güncel sorunlarının gündeme getirilmesi amacıyla farklı zamanlarda ilgili meslek komite ve grup temsilcilerinin katıldığı toplantılarda bu hafta Gaziantep Seyahat Acentelerinin sorunları masaya yatırıldı.

 

GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Acıoğlu'nun başkanlığında yapılan toplantıya, 13 no.lu "ULAŞIM, YOLCU ve ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI, SEYAHAT ACENTELERİ" Meslek Komitesi başkanı Abdullah Fakılı, Meclis üyesi Hasibe Sözmen, Meslek Komite üyesi Abuzer Tağa'nın yanı sıra seyahat acentelerinin yetkilileri katıldı.

 

Toplantıda Gaziantep yönlü uçak seferlerinin artırılması, uçak bilet fiyatlarının düşürülmesine yönelik çalışmalar, İtalya ile yaşanan turistik vize problemleri, Gaziantep'in yeni mottolar ve konularla tanıtımının yapılması, sektörün kalifiye eleman eksikliği ve seyahat acentelerinin desteklenmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ekli Dosyalar

13 - Ulaşım,Yolcu Ve Öğrenci Taşımacılığı,Seyahat Acenteleri Meslek Komitesi ile ilgili haberler