Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Nordbau İnşaat Fuarı

Nordbau İnşaat Fuarı

Gaziantepli inşaat sektörü temsilcilerimiz ikili iş görüşmeleri ve inşaat sektörünün önde gelen fuarlarından olan #Nordbau 2023 İnşaat Fuarı'na katılım için Odamız organizasyonuyla Almanya'daydı...
 
Avrupa İşletmeler Ağı projesi kapsamında, 28 Nolu Yapı İnşaat Uygulamaları, Beton, Metal ve Maden Meslek Komitemiz öncülüğünde gerçekleştirilen organizasyonda heyetimize Meclis Başkan Yardımcımız Ali Bayram Sarıca ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Özgözükara, 28 nolu Meslek Komitesi Meclis Üyesi Mert Bülent Güllüoğlu, 28 nolu Meslek Komitesi Başkanı Halil İbrahim Muntazır eşlik etti.
 
Organizasyonda ayrıca T.C. Hamburg Başkonsolosu Emine Derya Kara, Hamburg Schleswig Holstein İnşaat Endüstrisi Birliği ile Schleswig Holstein İş Geliştirme ve Teknoloji Transferi Şirketi ziyaret edilerek Almanya'daki inşaat sektörü, yatırım fırsatları ve potansiyel iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 
 
 

Ekli Dosyalar

28 - Yapı İnşaat Uygulamaları - Beton - Metal Ve Maden Meslek Komitesi ile ilgili haberler