Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Korkut Küçükcan Komisyonu İlk Oturumunu Gerçekleştirdi

Korkut Küçükcan Komisyonu İlk Oturumunu Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde Akkent Camii’nde yaşanan bir iş kazası sonucu hayatını kaybeden Merhum Korkut Küçükcan’ın gündemde , benzer özellikteki olayların yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınması ve o süreçte yaşanan aksaklıkların, gerçek sorumluların tespit edilmesi, bu aksaklıkların ilgili idarelere bildirilerek gerekli çözüm önerilerinin sunulmasın amacıyla Odamız 27 Nolu Mühendisler,Mimartlar ve Yapı Denetim Firmaları, 29 NOlu Alt-Üst Yapı İşleri ve Kooperatifler ve 31 Nolu İnşaat Müteahhitleri Meslek Komite ve Meclis Üyelerinden oluşan komisyon ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Komisyon üyeleri, Ahmet Özgözükara, Necdet Kılıç, Ömer Saraçoğlu, Bekir Sıtkı Severoğlu, Yılmaz Çinar, Mesut Girişken, Caner Sezer, Mehmet Emin Yıldız, Yusuf Temizer’in katıldığı toplantıda, iş kazası için hazırlanan bilirkişi raporu okunarak değerlendirildi.

 

29 - Alt - Üst Yapı İşleri Ve Kooperatifler Meslek Komitesi ile ilgili haberler