Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

7 NOLU MESLEK KOMİTESİNDEN TİCARET İL MÜDÜRÜLÜĞÜ&39;NE ZİYARET

7 NOLU MESLEK KOMİTESİNDEN TİCARET İL MÜDÜRÜLÜĞÜ&39;NE ZİYARET

Odamız 7 Nolu Yaş-Kuru Meyve ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komitesi , Yönetim Kurulu Üyemiz Sinan BAY'ın katılımıyla  Gaziantep Ticaret İl Müdürü Bilal Yazıcı'yı makamında ziyaret ettiler.

7 nolu Yaş-Kuru Meyve ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komite Başkanı Bülent Kaya ÖZDEMİR, meclis üyeleri Sadık KOÇAK, Sait GANİDAĞLI, komite başkan yardımcısı Ümit AĞCALAR , komite üyesi Mehmet TÜRK ve hal hakem heyeti üyesi Metin EROĞLU‘ndan oluşan heyet yapılan ziyarette sektörle ilgili yapılması gerekenler konusunda istişarede bulundular.

Meslek Komite Başkanı Bülent Kaya ÖZDEMİR  4 yıllık meslek komite çalışma süreçlerinde Ticaret il Müdürlüğü ile uyum içinde olunmasının şahsı ve komitesi adına en büyük temennisi olduğunu belirtip, randevu  taleplerine olumlu yanıt veren Bilal Yazıcı'ya teşekkürlerini sundu. 

Sektörle ilgili birçok konunun ele alındığı toplantıda, Ticaret İl Müdürü Bilal YAZICI ise Ticaret İl Müdürlüğü nezdinde yapılan çalışmalar ve hedefler konusunda bilgi vererek, kurumlar arası işbirliğinin önemini vurguladı.

Ekli Dosyalar

7 - Yaş - Kuru Meyve Ve Sebze Toptan Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler