Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

41 Nolu Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi "Sigorta Acenteleri ve Personel İstihdamı" konulu Sektörel İstişare Toplantısı düzenledi.

41 Nolu Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi "Sigorta Acenteleri ve Personel İstihdamı" konulu Sektörel İstişare Toplantısı düzenledi.

Sigortacılık  Haftası münasebetiyle düzenlenen "Sigorta Acenteleri ve Personel İstihdamı" toplantısı,

Gaziantep Üniversite Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Bankacılık Finans ve Sigortacılık Bölümü Dr.Öğr. Üyesi Erhan AKARDENİZ, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü MESEM Koordinatörleri Sayın Esin AHNEAK ve  Sayın Hasan HARPUTLUOĞLU,   Şehit Şahin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Sayın Fatih KURTGÖZ ve  GASAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İhsan YİĞİT katılımıyla gerçekleşti. 

Meclis Üyeleri ; Ahmet BEYAZ, Hasan ÖZTAŞ, Meslek Komite Başkanı Ökkeş GÜN, Başkan Yardımcısı Kadir GÖGEBAKAN, Meslek Komite Üyesi Orhan Gazi DAĞAŞAN katıldığı toplantıda; Sigortacılık sektörünün personel ihtiyacı ve istihdam konularında yaşanan problem ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Ekli Dosyalar

41 - Sigorta Acenteleri Meslek Komitesi ile ilgili haberler