Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

38 No.lu ve 34. No.lu Meslek Komiteleri ile Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür Vekili İstişare Toplantısı

38 No.lu ve 34. No.lu Meslek Komiteleri ile Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür Vekili İstişare Toplantısı

Odamızın 34. No.lu Mobilya -Mobilya Aksesuarı-Orman Ürünleri İmalat ve Ticareti ile 38 No.lu Elektrik-Elektronik-Züccaciye ve Dayanıklı Tüketim Malları Meslek Komiteleri, Gaziantep  Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdür Vekili  Sn.Özlem Soylu Demirel ve Akif İşgücü Şube Müdürü Mehmet Özcan'ı ağırladı.

Bahsi geçen toplantıya; Gaziantep Tcaret Odası Meclis Başkanı ve 38 No.lu Meslek Komitesi Meclis Üyesi Mehmet Hilmi TEYMUR, 34. No.lu  Meslek Komitesi Meclis Üyeleri Ramazan YILMAZ, Mehmet BOZKURT, Ramis YÜNCÜ, Meslek Komite Başkanı Salih ÖZKIRMAZ, Başkan Yardımcısı Cem DOĞAN, Meslek Komite Üyesi Mustafa Deniz DURAKOĞLUĞİL, Hasan TAŞDEMİR ile 38 No.lu Meslek Komitesi Meclis Üyeleri Ali Can ŞAHİN, Beyazıt ERDENİZ,  Meslek Komite Başkanı İslam ÖZALTIN, Başkan Yardımcısı Osman YAŞAR, Meslek Komite Üyesi Yunus POLAT, Mehmet Fehim ATEŞ katıldı.

Toplantıda sektörün kalifiye eleman ihtiyaçları ve  mesleki eğitim çalışmalarında yaşanan problem ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirilecek, işbirliği konularında istişarelerde bulunulmuştur.

 

34 - Mobilya - Mobilya Aksesuarı - Orman Ürünleri İmalat Ve Ticareti Meslek Komitesi ile ilgili haberler