Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

38 NO.LU KOMİTE MESLEKİ OKULLARLA SEKTÖR İŞBİRLİĞİNİ GÖRÜŞTÜ.

38 NO.LU KOMİTE MESLEKİ OKULLARLA SEKTÖR İŞBİRLİĞİNİ GÖRÜŞTÜ.

Odamız 38 No.lu Elektrik-Elektronik-Züccaciye ve Dayanıklı Tüketim Malları Meslek Komitesi temsilcileri, Gaziantep MEM Mesleki ve Teknik Eğitim Şube Müdürü Coşkun Zencirci ve ekibini Odamızda ağırladı.

Toplantı; GTO Meclis Başkanı Mehmet Hilmi TEYMUR, Meclis Üyeleri Beyazıt Erdeniz, Alican ŞAHİN Meslek Komite Başkanı İslam ÖZALTIN,  Başkan Yardımcısı Osman YAŞAR, Meslek Komite Üyeleri Mehmet Fehim ATEŞ, Sıddık POLAT ve İl Milli Eğitim Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Hasan Harputoğlu,  Şahinbey Belediyesi Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Turgut Doğan, Şehin Şahin MTAL Fatih Kurtgöz, Beylerbeyi MTAL Selçuk Eroğlu, Mehmet Nurettin Horoz Lojistik MTAL Yasemin Öğüt'ün katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda sektör üyelerinin Kalfalık ve Ustalık Belgesi alması konularında yapılabilecek ortak çalışmalar ve personel istihdamı, meslek okullarında eğitim gören öğrencilere staj ve iş imkanları sunulması konularında görüş alışverişinde bulunularak değerlendirmelerde bulunuldu. 

 

38 - Elektrik - Elektronik - Züccaciye Ve Dayanıklı Tüketim Malları Meslek Komitesi ile ilgili haberler