Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

37 NOLU BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI MESLEK KOMİTESİ TÜKETİCİ/SATICI HAKLARI TOPLANTISI

37 NOLU BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI MESLEK KOMİTESİ TÜKETİCİ/SATICI HAKLARI TOPLANTISI

Odamız 37 Nolu Bilgisayar-GSM  ve Aksesuarları Meslek Komitesi tarafından, Tüketici/Satıcı Hakları İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

37. Grup Meslek Komite Başkanı Emrah Kıtır, Komite  Başkan Yardımcısı Muhammet Halil Aktoğ, Meclis Üyeleri, Cihangir Başaran, Yunus Yıldırım, Mehmet Ali Çalışkantürk, meslek komite üyeleri Ali Çevik ve Serkan Durak, Ticaret İl Müdürü Sayın Bilal Yazıcı, İl, Şahinbey ve Şehitkamil Tüketici Hakem Heyeti yetkilileri ile Bilgisayar-GSM sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, tüketici ve satıcı hakları hakkında istişarede bulunuldu.

Ticaret İl Müdürü Sayın Bilal Yazıcı sektör temsilcilerine Ticaret İl Müdürlüğü Hakem Heyeti bünyesinde yapılan çalışmalar ve  düzenlemeler, il genelindeki hakem heyetlerinde yapılacak düzenlemeler, e-devlet üzerinden başvuru yapılması, yeniden oluşan kabinede İl Müdürlüklerinin Ticaret Bakanlığı'na bağlı olması gibi konularda  sektör temsilcilerni bilgilendirirdi.

Tüketici şikayetlerinin değerlendirme süreçleri, bu süreçlerde firma ve tüketiciler nezdinde yaşanan sıkıntılar ile sektör temsilcileri, Odamız, Hakem Heyetleri ve Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilebilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.

 

 

Ekli Dosyalar

37 - Bilgisayar - Gsm Ve Aksesuarları Meslek Komitesi ile ilgili haberler