Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

27 NOLU MESLEK KOMİTESİ GENEL İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

27 NOLU MESLEK KOMİTESİ GENEL İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

27 Nolu MÜHENDİSLER-MİMARLAR-YAPI DENETİM FİRMALARI Meslek Komitesi aralık ayı olağan meslek komite toplantısında grupta faaliyet gösteren üyelerimizi ağırladı.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Şevket Beyhan Hıdıroğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı ve Gaziantep Ticaret Odası meslek komite üyesi Gökhan Çeliktürk, Meclis Üyesi ve meslek komite başkanı Şahin Bozbulut, meslek komite üyeleri Mehmet Ali Kaçmaz ve Burhan Canpolat’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, sektör temsilcilerinin inşaat sektöründe yaşadıkları problemler ve çözüm önerileri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu.

Toplantının İnşaat Mühendisleri Odası’nın kuruluş yıldönümü ve İnşaat Mühendisleri Günü olan 19 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşmesi vesilesiyle inşaat mühendislerini tebrik eden GTO Başkanı Hıdıroğlu, sektör temsilcilerine toplantılara katılım sağladıkları için teşekkür ederek, sektör hakkında görüş alış verişinde bulundu.

 

 

 

Ekli Dosyalar

27 - Mimarlar - Mühendisler - Yapı Denetim Firmaları Meslek Komitesi ile ilgili haberler