Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GTO DIŞ TİCARET İSTİHBARAT KOÇLUĞU İÇİN HİZMET ALIMI

GTO DIŞ TİCARET İSTİHBARAT KOÇLUĞU İÇİN HİZMET ALIMI (Tamamlandı)

Sayın Üyemiz,

Alman Federal Ekonomik İş birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen PEP-Ekonomik Fırsatların Desteklenmesi Programı kapsamında, Alman Uluslararası İş birliği Kurumu (GIZ) ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) işbirliği ile yürütülmekte olan “How To Be International / KOBİ'lerin ve İş Gücünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi” kapsamında gerçekleştirilecek “GTO Dış Ticaret İstihbarat Biriminin Dış Ticaret İstihbarat Koçluğu” faaliyeti kapsamında  hizmet alımı ihalesine ilişkin teklif çağrısına çıkılmıştır. Söz konusu hizmet alımı ile ilgili Teknik Şartname ek' te yer almakta olup,

 

son teklif verme tarihi 11.11.2022 Salı Saat 14:00 dır.

 

Teklif dosyanızda yer alacak fiyat teklifiniz için ek' te yer alan, Dış Ticaret İstihbarat Teklif Formunu doldurmanızı rica ederiz.

 

Teklif Formu ve Teknik Şartname (her sayfası) ıslak imzalı ve kaşeli hali ile kapalı zarf içerisinde Gaziantep Ticaret Odası (GTO)’ya teslim edilmelidir.