Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

YARDIMCI MUHASEBECİLER GÖREV ALMAYA HAZIR

GTO, KADEM VE GSMMO iş birliği ile düzenlediği 136 saatlik “Yardımcı Muhasebe Personeli Eğitim Programı”nı başarıyla tamamlayan yardımcı muhasebecileri işverenlerle bir araya getirdi.

YARDIMCI MUHASEBECİLER GÖREV ALMAYA HAZIR

  • YILDIRIM: Hem istihdama, hem üyemize hem de şehrimize katkı sağlıyoruz

Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ile Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (GSMMO) iş birliği ile düzenlediği 136 saatlik “Yardımcı Muhasebe Personeli Eğitim Programı”nı başarıyla tamamlayan yardımcı muhasebecileri işverenlerle bir araya getirdi.

GTO, KADEM ve GSMMO iş birliği ile düzenlenen eğitim programıyla 1 ay boyunca kapsamlı bir eğitime tabi tutulan yardımcı muhasebeci gençler, Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen törenle sertifikalarını alarak istihdam görüşmeleri için işverenlerle bir araya geldi.

Sertifika töreninde konuşan ve “Önemli bir işe imza attığımızı düşünüyorum.” diyen GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Bu anlamlı ve direkt üyelerimize dokunan, fayda sağlayan işte imzası olan KADEM Gaziantep Şube Başkanı Sabiha Doğan, GSMMO Başkanı Hakan Özseven ve Mali Müşavir Dr. Mehmet Ös’e gönülden teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de yeni iş birlikleri, yeni organizasyonlar ve yeni eğitim programlarını güç birliği yaparak hayata geçireceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Hayata geçirilen projelerin ve paydaşlarıyla yaptıkları iş birliklerinin somut çıktılarını çok önemsediklerini ve bugüne kadar GTO olarak yaptıkları tüm iş birliklerinin mutlaka somut bir çıktısı olduğunu, meyvesini aldıklarını ifade eden Yıldırım, “Yaptığımız çalışmaların direkt üyelerimize, kentimize dokunması gerekiyor. Onlara bir fayda, artı değer sağlaması gerekiyor. Çünkü gerçekten büyük emek sarf ediyor, profesyonel ekip arkadaşlarımla birlikte mesai harcıyoruz. Haliyle bu emeğin sonucunun da üyelerimize geri dönüşünü çok kıymetli buluyoruz. Çok geriye gitmeden; geçtiğimiz ay yine uzun soluklu bir eğitim programına tabi tuttuğumuz gençlerimizi “Dış Ticaret Profesyoneli” olarak sahaya sürdük ve Gaziantep ekonomisine kazandırdık. Bugün de kapsamlı eğitimi başarıyla tamamlayan yardımcı muhasebeci gençlerimizi kent ekonomisine kazandırıyoruz. Hem istihdama, hem üyemize hem de şehrimize katkı sağlıyoruz.” dedi.

 

KADEM Gaziantep Şube Başkanı Sabiha Doğan ise çok küçük yaşlardan itibaren dernek ve STK’larda gönüllü olarak görev aldığını belirterek, “Sizler gibi gençlerin dernek ve STK’ların projelerine, etkinliklerine dâhil olmalarını çok kıymetli buluyorum. Elinizden geldiğince bu tarz faaliyetlere, eğitim programlarına katılın, sosyal hayata dâhil olun ve kendinizi geliştirecek işlerin içerisinde yer alın. Biz KADEM olarak bu eğitim programının düzenlenmesine yer almaktan dolayı çok mutluyuz. Sizlerin kapsamlı bir eğitim sonrasında işletmelerimizde istihdam edilmesiyle de Gaziantep ekonomisine direkt katkı sağlamış olduk.”

Törende konuşan GSMMO Başkanı Hakan Özseven de “GTO ve KADEM iş birliği ile gençlerimize 136 saatlik teorik eğitim verdik. Ve işletmelerimizin nitelikli muhasebe personeli ihtiyacını gidermek için güzel bir adım attık. Şimdi yetiştirdiğimiz gençler işin mutfağına girecek ve pratik anlamda da kendilerini geliştirerek geleceğin başarılı muhasebecileri olacak. Gençlerimizin hayatına dokunan ve işletmelerimizin önemli bir kazanım sağlamasına vesile olan bu eğitim programının düzenlenmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler [Tüm Haberler]