Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜKLERİ ARASINDA 71 GAZİANTEPLİ

Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırması 2021 verilerine göre sıralamada Gaziantep’ten 38 firma yer aldı. İSO İlk 500 listesinde yer alan 33 firma ile birlikte de Gaziantep’ten 71 firma, Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasında

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırması 2021 verilerine göre sıralamada Gaziantep’ten 38 firma yer aldı. İSO İlk 500 listesinde yer alan 33 firma ile birlikte de Gaziantep’ten 71 firma, Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasında yer aldı.

“Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2021”  araştırması ile ilgili bir değerlendirme yapan Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, listede yer alan 38 firmayı başarılarından dolayı tebrik ederek şehir adına yaşattıkları gurur için de teşekkür etti.

Başkan Tuncay Yıldırım, “Bu gururu bizlere yaşatan, şehrimizin ticari anlayışını, azmini ve üretkenliğini örnek kılan, ülke ekonomimize büyük katkı sağlayan tüm iş insanlarımızı ve ekip arkadaşlarını yürekten tebrik ediyorum.” Diyerek şunları kaydetti:

“Küresel ekonominin tedarik sıkıntıları, emtia fiyatlarındaki dalgalanmalar, küresel enerji krizi, Rusya-Ukrayna savaşı, Euro bölgesi ve para biriminde yaşanan zayıflama ile mücadele ettiği bir süreç yaşıyoruz. Firmalarımızın bu mevcut duruma rağmen gösterdikleri başarı takdire şayan… Bu performans bize gösteriyor ki; iş dünyamız, böylesi zorlu bir süreçte de üretme, istihdam yaratma gayretinde. Gösterilen gayretin güzel sonuçlar doğurması ve ülke ekonomisine katkı sunabilmesi için serbest piyasa ekonomisinin işlemesi ve öngörülebilirlik. Ekonomik öngörülebilirliğin yükselmesi daha çok yatırım, daha çok istihdam ve İSO 500 listesinde yer alabilecek güçte firmalarımızın çoğalması demektir. Gaziantep Ticaret Odası olarak sunduğumuz hizmetlerle firmalarımızın rekabet güçlerini artırmak gayretindeyiz. Hayata geçirdiğimiz projeler ve ticari hayatta yaşanan sorunlara ürettiğimiz çözümlerle güçlü bir biçimde iş insanlarımızın yanında olmaya,  hızla gelişen ve değişen dünyaya uyumlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz.”

Diğer Haberler [Tüm Haberler]