Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Haberler

SUNEXPRESS MÜJDESİ İLE GELDİ

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım’ı ziyaret eden SunExpress Uçuş Anlaşmaları Müdürü Ali Yaşar Aydoğan Gaziantep’ten yurt içi ve yurtdışı yeni direkt uçuş seferlerinin müjdesini verdi.  

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım’ı ziyaret eden SunExpress Uçuş Anlaşmaları Müdürü Ali Yaşar Aydoğan Gaziantep’ten yurt içi ve yurtdışı yeni direkt uçuş seferlerinin müjdesini verdi.

Gaziantep Ticaret Odası’nın Gaziantep turizmi ve ticareti için büyük önem taşıyan hava yolu ulaşımı konusunda yaptığı çalışmalar sonuçlanmaya devam ediyor.

GTO’nun gerek devlet, gerekse özel hava yolu şirketleri ile görüşerek Gaziantep’in hava yolu ulaşımında iç ve dış hat direkt uçuş sayısının artması yönündeki girişimlerine Sun Express’ten de olumlu yanıt geldi.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım’ı ziyaret eden SunExpress Uçuş Anlaşmaları Müdürü Ali Yaşar Aydoğan,  Bölge Satış Müdürü Murat Özolcay ve TÜRSAB GAP YTK Başkanı Soner Bacaksız Gaziantep’ten İzmir ve Antalya’nın yanı sıra 7 yurtdışı noktaya yapılacak direk uçuşların müjdesini verdiler.

Yeni uçuşlardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tuncay Yıldırım görüşlerini şöyle ifade etti:

“Gaziantep'in hava yolu ulaşımı için çaldığımız kapılardan olumlu cevap almaya devam ediyoruz. Bu gerçekten memnuniyet verici. Mevcut uçuşlarla sanayi ve ticaret kimliğimize turizmi de eklemeye çalışmak gerçekten zordu. Gerek ticari ilişkilerimiz gerekse gastronomi ve kültür turizmi için havayolu ile ulaşılabilir olmamız gerekiyordu. Bunun için de yaşadığımız sorunları yazılı ve sözlü olarak her platformda dile getirdik. Şimdi de meyveleri topluyoruz. Emeği geçen, sesimizi duyan herkese teşekkür ediyorum.”

SunExpress Uçuş Anlaşmaları Müdürü Ali Yaşar Aydoğan ise SunExpress Havayolu ile Gaziantep’ten yapılacak direkt uçuşlar hakkında şu bilgileri verdi:

“Gaziantep’ten 31 Mart itibari ile atık her gün İzmir’e uçuş imkânı var. Antalya’ya ise Salı hariç her gün uçuş olacak. Onun dışında dış hat uçuşlarında 7 farklı noktaya uçmaya başlıyoruz. Haftada 2 gün Duesseldorf ve Frankfurt’a uçarken birer gün de Hannover, Zürih, Stuttgart, Köln ve Luton uçuşları olacak.”

Diğer Haberler [Tüm Haberler]