Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Haberler

PATENT UYGULAMALARI TOPLANTISI TASARIMIN MERKEZİ GETHAM’DA YAPILDI

 

 

Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi GETHAM’da “Avrupa Birliği Türkiye Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında Patent Uygulamaları Toplantısı” gerçekleştirildi.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk AB Bilgi Merkezi “Gaziantep AB Bilgi Merkezi” GETHAM işbirliğinde “AB Türkiye Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında Patent Uygulamaları” toplantısını gerçekleştirdi.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AB Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) kapsamında yürütülen “Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Programı” tarafından desteklenip, GTO ve KOSGEB Gaziantep işbirliğinde faaliyete geçirilen GETHAM’da gerçekleştirildi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan GTO Genel Sekreter Yardımcısı Gülbin Çalışkantürk, sürdürülebilir sağlıklı bir ekonomik büyüme için değer yaratmanın önemine dikkat çekerek, GTO’nun hayata geçirdiği projelerle üyelerinin bu alandaki vizyonlarını geliştirmeye çalıştığını ve danışmanlık desteği verdiğini ifade etti.

 

GETHAM Genel Müdürü Onur Akar da merkez faaliyetlerini anlatan sunumunun ardından katılımcıları GETHAM’da kısa bir tanıtım turuna çıkartarak birimler, yürütülen çalışmalar ve merkezin sahip olduğu teknolojik altyapı hakkında bilgilendirme yaptı.

 

Düzenlenen toplantıya konuşmacı olarak katılan Marka Patent Avukatı Filiz Oğuz, patent uygulamaları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Diğer Haberler [Tüm Haberler]