Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

HEMŞEHRİ DERNEKLERİNDEN GTO’YA ZİYARET

Gaziantep'te yerleşik hemşehri derneklerinin başkanları Gaziantep Ticaret Odasına (GTO) ziyaret gerçekleştirdi.

HEMŞEHRİ DERNEKLERİNDEN GTO’YA ZİYARET

Gaziantep'te yerleşik hemşehri derneklerinin başkanları Gaziantep Ticaret Odasına (GTO) ziyaret gerçekleştirdi.

Diyarbakırlılar Derneği Başkanı Raif Ateşsönmez, Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Hakkı Kılıç, Mardinliler Derneği Başkanı İbrahim Ağırman, Vanlılar Derneği Başkanı Nizamettin Keremoğlu, Siirtliler Derneği Başkanı Abdullah Parlak, Bingöllüer Derneği Başkanı Yaşar Özateş, Batmanlılar Derneği Başkan Vekili Hatip Çiftçi ve Cizreliler Derneği Başkanı Zeki Ensarioğlu, GTO’yu ziyaret etti.

Derneklerin Gaziantep’te yürüttüğü faaliyetler, kent ekonomisi, güncel konular ve GTO ile yapılabilecek iş birliklerinin değerlendirildiği ziyarette konuşan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, “Gaziantep’imiz her anlamda örnek teşkil eden bir kent… Ülkemizin pek çok şehrinden gelen ve burada kök salmış hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde yaşıyor, bu birlikten elde ettiğimiz güç sayesinde de ülkenin lokomotif illerinin başında geliyoruz. Bulunduğum her ortamda dile getiriyorum, Gaziantep dendiğinde tüm dernekler, STK’lar, kurumlar, bürokratlar, parti fark etmeksizin tüm milletvekilleri bu kent için bir olur, birlik olur ve değer yaratır. Bu özelliğimizle de tüm şehirlere örnek konumdayız.” dedi.

Şehirlerin gelişiminde sivil örgütlenmelerin çok önemli bir yer tuttuğunu da ifade eden Başkan Yıldırım, Gaziantep’te faaliyet gösteren hemşehri derneklerinin çalışmalarıyla Gaziantep’in kültürel ve sosyal gelişimine önemli katkılar sağladığını ifade etti.

TOBB Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen GTO Başkanı Tuncay Yıldırımı tebrik eden dernek başkanları ise Gaziantep Ticaret Odasının hayata geçirdiği projeler ve ses getiren çalışmalarının tüm Gaziantep’te memnuniyetle karşılandığını belirterek şehre katkı sağlayacak tüm organizasyonlarda Gaziantep Ticaret Odası ile iş birliği yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

 

Diğer Haberler [Tüm Haberler]