Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Haberler

GTO BAŞKANLARINDAN ”ÖĞRETMENLER GÜNÜ“ MESAJI

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur tüm öğretmenlerin “Öğretmenler Günü”nü kutladı. GTO Başkanları öğretmenlerin geleceğin Türkiye’sinin inşasında büyük pay sahibi olduklarını söylediler.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, yayımladıkları mesajla tüm öğretmenlerin “Öğretmenler Günü” kutladı.

 

Yaşadığımız yüzyılın bilginin, üretimin, tasarım ve teknolojinin öne çıktığı bir dönem olduğunu vurgulayan GTO Başkanları , “ Eğitime verilecek her katkı, yapılacak her yatırım ülkemizin geleceğine ve refah seviyesinin yükselmesine yöneliktir. Millet olarak dünyadaki yerimizi güçlendirmenin ve yukarılara taşımanın yolu eğitimle mümkündür. Bizlere hayatın gerçeklerini, ülke ve millet sevgisini öğretmenin yanında başarıya giden yolu gösteren değerli öğretmenlerimizin yeri hiçbir şekilde doldurulamaz” dediler.

 

Mesajlarında “İnsanlığın en kutsal mesleğinin öğretmenler tarafından icra edildiğini dile getiren  GTO Başkanları, “ Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi; “ Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.” Sosyal ve ekonomik refah seviyesi yüksek, çağdaş ülkeler seviyesine erişmiş bir Türkiye yaratmak ancak eğitimle mümkün olabilir” şeklinde konuştular

 

GTO Başkanları 24 Kasım “Öğretmenler Günü” dolayısıyla yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verdiler: “ Bilgi ve Teknoloji çağını yaşadığımız bu dönemde bilgi toplumu olmanın en temel şartı, eğitimli insan gücüne sahip olmaktır. Türkiye’nin çağı yakalayabilmesi, özellikle sanayinin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi ile mümkündür. Bunun yolu da şüphesiz eğitimden geçmektedir. Öğretmenlerimizin toplumumuzu daha ileri noktalara taşıyacak yeni nesilleri bilgi çağı ışığında yetiştireceğine olan inancımız tamdır. Öğretmenlerin yetiştireceği donanımlı yeni nesiller, toplumumuzu medeniyet yarışında en ileri götürecek en büyük gücümüzdür.

 

Öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü”nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş ve şehit olan öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, eğitim camiasının tüm mensuplarına sevgi, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.”

Diğer Haberler [Tüm Haberler]