Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Haberler

GTO-AB BİLGİ MERKEZİ ”İNSAN HAKLARI FİLM GÜNLERİ“NE YOĞUN İLGİ

 

“Gaziantep AB Bilgi Merkezi”, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin 70. Yıldönümü’nü “8. AB İnsan Hakları Film Günleri” ile kutladı. Gaziantep’te gerçekleşen film günleri, 7-8-10 Aralık’ta Cinemaximum Gaziantep’te sinemaseverlerle buluştu.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde kurulan ve ülkemizdeki ilk Avrupa Birliği (AB) Bilgi Merkezi olan “Gaziantep AB Bilgi Merkezi” tarafından gerçekleştirilen “Film Günleri” etkinliği ilgiyle izlendi

 

İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin 70. Yıldönümü münasebetiyle “8. Avrupa Birliği İnsan Hakları Film Günleri” kapsamında sinemaseverler 7-8-10 Aralık tarihlerinde Cinemaximum’da gerçekleştirilen etkinlikte “Afgan Kömürü”, “Fındıktan Sonra”, “Sıradan Zamanlar”, “Tereddüt”, “Müzikli Bir Hikaye” ve “Deneme Maçı” gibi ödüllü filmleri izleme fırsatı buldu.

 

Oda bünyesinde 22 yılı aşkın bir süredir çalışmalarını sürdüren “GTO - Gaziantep AB Bilgi Merkezi”nin Avrupa Birliği konusunda bilgilendirmenin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında yapılan ve 3 gün süren etkinliğe 200’den fazla kişi katıldı.

 

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada “21 Şehirde 1-16 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan AB İnsan Hakları Film Günleri, Avrupa’nın dört bir yanından yönetmenler ve sivil toplum kuruluşları ile festival kapsamında izleyici ile buluşuyor. AB İnsan Hakları Film Günleri Film severleri ve ilgili vatandaşları, her yıl farkındalık yaratmak, tartışmak ve düşünmek için yaratılan bir ortamda bir araya getirmeyi amaçlıyor. Odamız, Gaziantep AB Bilgi Merkezi’nin İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nin 70. Yıldönümü kapsamında gerçekleştirdiği “8. AB İnsan Hakları Film Günleri” kapsamında gösterilen ödüllü 6 film sinemaseverler ve ilgili vatandaşlar tarafından ilgiyle izledi ” görüşlerine yer verildi.  

Diğer Haberler [Tüm Haberler]