Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

Gaziantep AB Bilgi Merkezinden Avrupa Spor Haftası Etkinliği

Gaziantep AB Bilgi Merkezi, Avrupa Spor Haftası kapsamında çevreyi ve kültürel mirası korurken sağlıklı yaşam konusuna da dikkat çeken "Kültürel Mirasın İzinde Yürüyüş" etkinliği düzenledi.

Gaziantep AB Bilgi Merkezinden Avrupa Spor Haftası Etkinliği

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde kurulan ve ülkemizdeki ilk Avrupa Birliği (AB) Bilgi Merkezi olarak 1996 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Gaziantep AB Bilgi Merkezi, Avrupa Spor Haftası kapsamında çevreyi ve kültürel mirası korurken sağlıklı yaşam konusuna da dikkat çeken "Kültürel Mirasın İzinde Yürüyüş" etkinliği düzenledi.

Gaziantep AB Bilgi Merkezi olarak geçtiğimiz cumartesi günü düzenledikleri etkinlikle farkındalık yaratmaya çalıştıklarını belirten AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Sezin Darvish, “Kültürel Mirasın İzinde Yürüyüş etkinliğini düzenleyerek hem sağlıklı yaşam hem de kültürel mirasların önemine dikkat çekmeyi hedefledik.  Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlediğimiz bu etkinlikte Antik Zeugma sit alanı ve Rumkale çevresinde kültürel yürüyüşler yaptık.  Ne yazık ki hareketsizlik günümüzün en büyük problemi… Avrupa Spor Haftası da Avrupa'daki ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara aktif olmanın ve sporun hayatımızdaki rolüne dikkat çekmek için tasarlandı. Bu bakış açısıyla düzenlediğimiz ve oldukça keyifli geçen etkinliğimizi üniversite öğrencileri, aktivistler ve STK temsilcilerinden oluşan toplam 104 kişilik grupla gerçekleştirdik.” dedi.

Diğer Haberler [Tüm Haberler]