Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Haberler

FİNALDEYİZ

2019 yılında dünyanın dört bir yanından Odaların yarıştığı 11.Dünya Odalar Yarışmasında dünya birinciliği alan Gaziantep Ticaret Odası, 13.Dünya Odalar Yarışmasında da finale kaldı.

2019 yılında dünyanın dört bir yanından Odaların yarıştığı 11.Dünya Odalar Yarışmasında dünya birinciliği alan Gaziantep Ticaret Odası, 13.Dünya Odalar Yarışmasında da finale kaldı.

47 ülkeden 111 Odanın başvurduğu 13.Dünya Dünya Odalar Yarışması'nın Cinsiyet Eşitliği kategorisinde "Kadın Kooperatifleri ve Kadın Girişimcilerin Desteklenmesi Projesi" ile finalist olarak seçilen Gaziantep Ticaret Odası'nın büyük başarısını sizinle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz!

Odamızın ve yerel halkın sürdürülebilir kalkınması için olumlu sonuçlar veren başarılı cinsiyet dengesi girişimlerini hayata geçirmek için odamızın yaptığı çalışmaların takdir edilmesi bizim için çok büyük bir gurur. Bize bu gururu yaşatan GTO çalışanları, Yönetim, Meclis ve Meslek Komite üyelerimiz ile tüm GTO ailesine şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu kategoride finalist olmak, toplumsal cinsiyet eşitliği için çalışırken herkes için daha iyi bir dünya yarattığımıza dair bir inanç duygusu veriyor. Bu takdir sadece odamız için değil, toplumsal cinsiyet eşitliğini gerçeğe dönüştürmek için yılmadan çalışan bizler için bir takdirdir. Cinsiyet eşitliğini desteklemek ve herkes için daha adil ve hakkaniyetli bir dünya yaratmak için birlikte çalışmaya devam edelim!

23 Haziran’da Cenevre’de gerçekleşecek olan final gecesinde "En İyi Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi Kategorisi" nde İtalya, Avustralya ve Gürcistan ticaret odaları ile dünya birinciliği için yarışacak olan Odamızın bir kez daha dünya birinciliği ödülü ile Gaziantep'e döneceğine yürekten inanıyor, final gecesini heyecanla bekliyoruz.

Diğer Haberler [Tüm Haberler]