Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

WEBİNAR: Güçlü ve Yeşil KOBİ’ler

 WhatsApp Image 2023-12-08 at 16.40.37 

Sayın Üyemiz,

Gaziantep Ticaret Odası’nın destekleyici kuruluşları arasında yer aldığı, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Bilkent Üniversitesi ve Massachusetts Institute of Technology tarafından uygulanan Güçlü ve Yeşil KOBİ’ler Projesi kapsamında çevrimiçi bir bilgilendirme etkinliği gerçekleştirilecektir.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, Bilkent Üniversitesi ve Massachusetts Institute of Technology, önde gelen bankalardan kredi sağlama konusunda ücretsiz danışmanlık ve destek yoluyla Türk firmalarına karbon emisyonlarını azaltmaları; enerji verimliliğini artırmaları ve malzeme maliyetlerini düşürmeleri; daha yüksek katma değerli ürünlere geçmeleri konularında yardımcı olmak amacıyla bir araya geldiği Güçlü ve Yeşil KOBİ projesi kapsamında KOBİ'leri destekleyecek bir program geliştirildi.

KOBİ'ler, çevrimiçi bir platform aracılığıyla sunulacak olan programa ücretsiz katılarak sektör uzmanları ve bankacılar ile birebir görüşme ve destek alma imkânına sahip olabilecekler.

Bu programa başvurmak için tek yapmanız gereken, 5 dakikanızı bile almayacak çevrimiçi formu doldurmak. Forma bu linkten ulaşabilirsiniz. Başvuru için son tarih 15 Aralık.

Söz konusu Güçlü ve Yeşil KOBİ’ler Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Odamız katkılarıyla, 14 Aralık 2023 Perşembe günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek webinara bu linkten katılım sağlayabilirsiniz.

Kaybedecek bir şey yok ama kazanacak çok şey var!

Bol şans diliyoruz!

 

Başvurular arasından seçilecek şirketler, hazırlanan ve çevrimiçi bir platform aracılığıyla sunulacak olan programa ücretsiz katılarak sektör uzmanları ve bankacılar ile birebir görüşme ve destek alma imkanına sahip olacaklar. Programdan faydalanan şirketler arasından önceden tanımlanmış kriterler ile seçilecek sınırlı sayıdaki KOBİ uzun soluklu bir danışmanlık programı kapsamında Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın hibe desteklerinden faydalanabilecekler.

Ayrıca, programdan faydalanan KOBİ’ler, program kapsamında hayata geçirmeyi planlayacakları yatırımlar için Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın Türkiye’deki mevcut finansman programlarına yönlendirme desteğinden faydalanabileceklerdir.