Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

Tüketici Ödülleri Sahiplerini Arıyor" Bilgilendirme Toplantısı

Etkinlik Programı
Tarih Saat
28 Ocak 2019 14:00

“TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ ARIYOR”

Bilgilendirme Toplantısı

 

Gaziantep Ticaret Odası Meclis Salonu

28 Ocak 2019 Pazartesi, 14:00

Tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi ile yasal haklarını kullanması konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların ve tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla ilk olarak 1997 yılında verilmeye başlanmış olan “Tüketici Ödülleri” her yıl altı ayrı daldaverilmektedir. Bugüne kadar 21 kez tüketici ödülleri verilmiş toplamda ödüle layık görülen kişi, kurum ve kuruluş ile firma olarak toplam 437 adettir. Bu yıl ise 22.’si verilecektir.

Bilinçli Tüketici Ödülü”, “Yazılı Basın Tüketici Ödülü”, “Radyo-Televizyon Programı Ödülü”, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”, “Bilimsel Çalışma Ödülü” ve “Tüketici Özel Ödülü” dallarında “2018 Yılı 22. Tüketici Ödülleri”nin verilmesi planlanmaktadır.

Tüketici Ödülleri” ve Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi Teknik Destek Projesi” hakkında bilgi vermek bu proje kapsamında düzenlenecek olan tacir eğitimleri için eğitim ihtiyaçlarına yönelik çalışma yapmak amacıyla bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

“Tüketici Ödülleri Sahiplerini Arıyor” konulu bilgilendirme toplantısına katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız.

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]