Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

İş Dünyası ve Eximbank GTO’da Buluşuyor

Gaziantep Ticaret Odası’nda (GTO) iş dünyasını ve üyelerini bilgilendirmeye yönelik etkinlikler aralıksız sürüyor.

Bu çerçevede Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım’ın konuşmacı olarak katılacağı, Eximbank tarafından verilen desteklerin anlatılacağı toplantı 27 KASIM 2018 SALI GÜNÜ SAAT 10.00da Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleştirilecek.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; Türk Eximbank ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) işbirliğiyle GTO Toplantı Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak toplantıya Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım  yanı sıra bankanın üst düzey yetkilileri ve uzmanları katılacak.

Tüm iş dünyasını toplantıya katılmaya davet eden GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Türk Eximbank’ın sunduğu finansman imkanlarıyla ihracatçılara büyük destek verdiğini ve önemli bir teşvik unsuru olduğunu belirtti. Sanayi ve Ticaret Merkezi Gaziantep’in hızla büyüdüğünü, vurgulayan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım, Türk Eximbank’ın sağladığı desteklerin, Gaziantep’in 2023 yılında 30 milyar dolarlık ihracat hedefine ulaşmasında oldukça önemli olduğunu dile getirdi.

GTO ve Türk Eximbank işbirliği ile 27 Kasım 2018 Salı günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek toplantıda, banka uzmanları, Türk Eximbank’ın faaliyetleri, kısa-orta-uzun vadeli ihracat kredileri hakkında sunum yaparak, daha sonra katılımcıların sorularını cevaplandıracak.

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]