Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

Hızlı Tüketim Ürünleri (FMCG) Sektörü B2B Organizasyonu

 WhatsApp Image 2023-10-11 at 14.24.10 

 

HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ B2B & İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

(22-23 Kasım 2023)

 

Gaziantep Ticaret Odası olarak, HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE faaliyet gösteren ve ürünlerini ihraç etmeyi hedefleyen üyelerimizi Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerindeki ithalatçı firmalarla buluşturuyoruz.

Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu (GIZ) ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) iş birliği ile yürütülen “KOBİ’lerin ve İşgücünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi”  kapsamında, 22-23 Kasım 2023 tarihinde Gaziantep’te "HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK ULUSLARARASI ALIM HEYETİ VE İKİLİ GÖRÜŞMELERİ (B2B) ORGANİZASYONU" gerçekleştirilecektir.

Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerinden, Uluslararası süpermarket zincirleri, ithalatçı firmalar, toptancılar ve aracı şirketlerden (brokerlar) oluşan 30’dan fazla uluslararası ithalatçı firmanın yer alacağı alım heyetini, hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren üretici ve ihracatçı üyelerimizle bir araya getirerek, üyelerimizin yeni iş birlikleri kurmalarına ve yeni ihracat rotaları oluşturmalarına katkıda bulunuyoruz.

Tamamen ücretsiz olan ve sınırlı katılım kontenjanı bulunan etkinliğe Ön Kayıt için son gün 20 Ekim 2023 Cuma günüdür. Etkinliğe kabul edilecek firmalar Ön Kayıt sonrasında etkinliğe uygunluk durumlarına göre (sektör, ürün grubu, dış ticaret kapasitesi vb.) belirlenecek ve kendilerine kesin katılım onayı gönderilecektir. Etkinlik yeri, saat bilgisi ve ithalatçı firmaların listesi, katılımı onaylanan üyelerimize Kasım ayının ilk haftasında bildirilecektir. Etkinliğimiz bir fuar organizasyonu olmayıp etkinlik süresince firmalarımız, uluslararası firmalarla karşılıklı ikili iş görüşmeleri gerçekleştireceklerdir.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen, hızlı tüketim ürünleri sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin aşağıda bulunan ÖN KAYIT FORMUNU doldurmalarını rica ederiz.

 

Etkinlik Tarihi:    22-23 Kasım 2023

Etkinlik Yeri:       Gaziantep

Ayrıntılı Bilgi:      Altay Oğuz 220 30 30 (328)  

 KAYIT OL BUTONU WEB SİTESİ

Bu organizasyon; Alman Federal Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen PEP- Ekonomik Fırsatların Desteklenmesi Programı kapsamında, Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu (GIZ) ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) iş birliği ile yürütülen “KOBİ’lerin ve İş Gücünün Uluslararası Rekabetçiliğinin Artırılması Projesi”  kapsamında düzenlenecektir.