Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Etkinlikler

Desteklerle Büyüyen Kobiler Toplantısı GTO'da Yapılacak

Gaziantep Ticaret Odası’nın (GTO) üyelerinin gelişmeleri takip edebilmeleri için düzenlendiği etkinlikler aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) işbirliği ile 21 KASIM 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜ Saat 13.30’da “ DESTEKLERLE BÜYÜYEN KOBİLER” toplantısı gerçekleştirilecek.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) önemli bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. 21 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da Gaziantep Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde KOBİ’lere sunulan destekler ekonomist ve televizyon program yapımcısı Cem Seymen’in moderatörlüğünde ve KOBİ’lere destek sağlayan kurumların uzmanları eşliğinde konuşulacak.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) tarafından bu konuda yapılan açıklamada; GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve EBRD Türkiye Başkan Vekili Hüseyin Özhan’ın yerelde ve küresel pazarda KOBİ’lere ilişkin konuşmalarının ardından ekonomist ve televizyon program yapımcısı Cem Seymen’in moderatörlüğünde “DESTEKLERLE BÜYÜYEN KOBİLER” paneli gerçekleştirilecek.

Ekonominin bel kemiği olan KOBİ’ler için var olan destek mekanizmalarının anlatılacağı panele Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı AR-GE Teşvikleri Genel Müdürlüğü, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü, KOSGEB Başkanlığı, TÜBİTAK ve İpekyolu Kalkınma Ajansı’ndan uzmanlar konuşmacı olarak katılarak katılımcıları bilgilendirecek.

GTO ve EBRD’nin bölgedeki KOBİlere daha iyi hizmet sunabilmek için yaptıkları işbirliği kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinlik 21 Kasım 2018 Çarşamba günü Saat 13.30’da Oda toplantı Salonu’nda başlayacak

Diğer Etkinlikler [Tüm Etkinlikler]