Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

YETKİ BELGESİNE İLİŞKİN DUYURU

YETKİ BELGESİNE İLİŞKİN DUYURU

Sayın Üyemiz,

 

-Gaziantep Ticaret Odası Meslek Komitesi asıl ve yedek üyeliği ile Meclis asıl ve yedek üyeliği seçimi 03 Nisan 2018 Salı günü Odamız Hizmet Binasında 09:00-17:00 saatleri arasında gizli oy açık tasnif esaslarına göre yapılacaktır.

 

-Tüzel kişi temsilcisi gerçek kişilerin, temsil ettikleri tüzel kişinin tescili ana sözleşmeleri gereğince temsil ve bağlayıcı işlem yapma yetkisine sahip olduklarına dair yetki belgesinin oy kullanma sırasında ibrazı gerekir. Yetki Belgeleri Odamız Hizmet Binası 1.katında bulunan Gaziantep Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından tanzim edilmekte ve onaylanmaktadır. Yetki belgesi dilekçeyle talep edilmelidir. Dilekçe örneğimiz aşağıda yer almaktadır.

 

-Gerçek kişi üyelerimiz için yetki belgesine ihtiyaç olmayıp, oylarını yalnızca kimlik ibraz ederek bizzat kullanabileceklerdir.

 

-VEKALETEN OY KULLANILMAZ

 

 

SEÇİM YETKİ BELGESİ TALEP DİLEKÇESİ