Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

Türkiye – Almanya İş ve Yatırım Forumu Gaziantep Buluşmaları

Türkiye – Almanya İş ve Yatırım Forumu Gaziantep Buluşmaları

 

PHOTO-2023-10-23-21-11-39

 

Sayın Üyemiz,

Almanya Büyükelçiliği ve İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından Odamız, Gaziantep Sanayi Odası ile AHK İstanbul Alman Türk Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle 15 Kasım 2023 tarihinde 09.30 - 17.30 saatleri arasında Gaziantep Divan Otelde “Türkiye – Almanya İş ve Yatırım Forumu Gaziantep Buluşmaları” etkinliği düzenlenecektir.

Forum gıda, tekstil, enerji, otomotiv, süpermarket zinciri ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin üst düzey yöneticileri, Alman Kalkınma Ajansları ve Federal Almanya Büyükelçiliği Vize Dairesi yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.

Türkiye– Almanya İş ve Yatırım Forumu Gaziantep Buluşmaları kapsamında B2B görüşmeleri organize edilecektir. Forum kapsamında düzenlenecek B2B görüşmelerine katılım sağlayacak firmalar ve yetkilileri hakkında bilgi almak için ekte bulunan dosyayı inceleyebilirsiniz.

  • B2B Görüşmelerine Ön Kayıtı buradan yaptırabilirsiniz.
  • Ön kayıt için son başvuru tarihi: 31 Ekim 2023 
  • B2B görüşmelerine kesin kayıt yaptıran işletmelerimizin katalog, broşür ve numunelerle katılım sağlaması tavsiye edilmektedir.

Ekli Dosyalar