Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

TIR KARNESİ TALEPLERİ

TIR KARNESİ TALEPLERİ

Sayın Üyemiz,
 
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından TIR sisteminin dijital ortamda yürütülmesi çalışmaları ve TIR Sözleşmesi Uygulama Esaslarında yapılan değişiklikler nedeniyle 01.01.2020 tarihinden geçerli olmak üzere;
 
  • TIR Karnesi talepleri TIR EPD uygulaması üzerinden (https://tirepd.iru.org/#/login) Odamıza ileterek ücretlerini talep sırasında istenildiğinde sanal pos yöntemiyle kredi kartı ve bankamatik kullanarak elektronik ortamda ödenebilecektir.
  • Bu kapsamda; TIR EPD kullanıcı adı ve şifresi olmayan firmaların TOBB’ye aşağıda yazılı mail adresinden müracaat ederek temin etmesi gerekmektedir.
  • Uygulama, 1 Ocak 2020 tarihi itibariyle tamamen sisteme geçecektir.
  • Söz konusu uygulamanın kullanılmasına ilişkin bilgiler ekte tarafınıza sunulmakta olup, 01 Ocak 2020 sonrasında firmanızın mağduriyet yaşamaması için tarafınızca gerekli incelemenin yapılması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederiz.
Saygılarımızla.
 
Not: Tır Karnesi Taleplerinin Karne Hamili Portalı (TIREPD) üzerinden elektronik ortamda talep edilmesi ve ücretlerinin elektronik ortamda tahsili klavuzuna aşağıdaki ekli dosyadan ulaşabilirsiniz.
 
 
TIR EPD Şifre Talebi İçin;
Ahmet Karakaş
Telefon : 0312 218 22 48
Fax : 0312 218 22 44
E-posta : ahmet.karakas@tobb.org.tr

Ekli Dosyalar