Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

SEÇİM LİSTELERİ HAKKINDA

SEÇİM LİSTELERİ HAKKINDA

SAYIN ÜYEMİZ,

 

5174 sayılı Kanun ve Organ Seçimleri Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca 03 NİSAN 2018 SALI GÜNÜ yargı gözetiminde Odamız Hizmet Binasında yapılacak olan Odamız Meslek Komiteleri ve Meclis asil ve yedek üyelerinin seçimlerine ilişkin,

 

Seçme ve seçilme hakkına sahip olanları gösterir  Güncel üye listesi TOBB' un ortak veri tabanından alınarak, Şehitkamil İlçe Seçim Kuruluna sunulmuş olup incelenmesi tamamlanmıştır.

 

-Seçme -seçilme hakkını haiz olan üyeler ile yalnız seçme hakkını haiz olan üyelere ait, Şehitkamil  İlçe seçim kurulu Başkanı Hakimi tarafından onaylanmış listeler, Odamızın www.gto.org.tr web sitesinde ve hizmet binamızın 2.katında  15-16-19 Mart 2018 (Perşembe-Cuma-Pazartesi) tarihlerinde üç tam iş günü ilan edilmektedir. Söz konusu listelere ilan süresi içinde Şehitkamil 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına hitaben itiraz edilebilecektir.

 

Özellikle listelerin Seçim Kuruluna teslim edildiği tarih olan 07.03.2018 tarihinden bu yana aidat borçlarını ödeyerek durumlarını faal hale getiren üyeler ve vergi durumlarındaki hatadan dolayı listelerde yer almayıp durumlarını düzelten üyelerin, durumlarını ispat eden belgelerle 15-16-19 Mart 2018 (Perşembe-Cuma-Pazartesi) Seçim Kuruluna bizzat başvurup listelere eklenmelerini talep etmeleri gerekmektedir.

 

 

Kontrollerin sağlanması amacıyla durumu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

 

 

SEÇİM KURULU TARAFINDAN İNCELENMİŞ LİSTELER  İÇİN TIKLAYINIZ