Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Sanayi Sicil Bilgi Sistemi-Yıllık İşletme Cetveli

Sanayi Sicil Bilgi Sistemi-Yıllık İşletme Cetveli

 
 
Sayın Üyemiz;
 
6948 sayılı Sanayi Sicil Kanunu gereği; Sanayi Siciline kayıtlı işletmelerin her yıl Nisan ayı sonuna kadar Yıllık İşletme Cetveli verme zorunluluğu bulunmaktadır.
 
Sanayi Siciline kayıtlı işletmelerin, 2018 yılı faaliyetlerinin yer aldığı 2018 yılı Yıllık İşletme Cetvellerini en geç 30 Nisan 2019 Salı günü saat 24.00'a kadar vermeleri gerekmektedir.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının www.sanayisicil.sanayi.gov.tr adresinde bulunan "Sanayi Sicil Bilgi Sistemi" menüsünü kullanarak, Yıllık İşletme Cetveli bilgileri sisteme girilebilmektedir.
 
2018 dönemine ait Yıllık İşletme Cetvelini belirtilen tarihe kadar İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğüne teslim etmeyen veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının, www.sanayisicil.sanayi.gov.tr internet adresinden işlem yapmayan sanayi kuruluşlarına, kanun gereği idari para cezası verilecektir.
İlgili sanayi işletmelerine önemli duyurulur.