Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

OY KULLANMAYA İLİŞKİN DUYURU

OY KULLANMAYA İLİŞKİN DUYURU

Sayın Üyemiz,

 

-Gaziantep Ticaret Odası Meslek Komitesi asıl ve yedek üyeliği ile Meclis asıl ve yedek üyeliği seçimi 03 Nisan 2018 Salı günü Odamız Hizmet Binasında 09:00-17:00 saatleri arasında gizli oy açık tasnif esaslarına göre yapılacaktır.

 

-Seçim Kuruluna yapılan itirazların değerlendirilmesinin ardından, 41 Meslek grubuna ait seçme ve seçilme niteliğine haiz gerçek ve tüzel kişi üyelerini kapsayan kesinleşmiş listeler 28-29-30 Mart 2018 tarihlerinde Odamızda incelemeye açık tutulacaktır.

 

-Tüzel kişi temsilcisi gerçek kişilerin, temsil ettikleri tüzel kişinin tescili ana sözleşmeleri gereğince temsil ve bağlayıcı işlem yapma yetkisine sahip olduklarına dair yetki belgesinin oy kullanma sırasında ibrazı gerekir. Oy kullanacak, gerçek kişi ve tüzel kişi temsilcisi gerçek kişilerin oy kullanma sırasında Seçim Sandık Kuruluna T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir.

 

-Seçime katılacak yabancı uyrukluların pasaportlarını, ayrıca varsa Türk Makamlarınca verilmiş fotoğraflı kimlik belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. 

 

-VEKALETLE OY KULLANILMAZ

 

Bilgilerinize sunulur.