Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Online Export Akademi Programı

Online Export Akademi Programı

Sayın Üyemiz,

T.C. Ticaret Bakanlığınca, ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerimizin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla, UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) ile işbirliği içerisinde  "Export Akademi - Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı " oluşturulmuştur.

Bu çerçevede, 16 Nisan Perşembe günü saat: 10:00’da T.C. Ticaret Bakanlığı ile birlikte Online Export Akademi, Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı düzenlenecektir.

Export Akademi, ihracat yapmayı hedefleyen tüm girişimcilere ve ihracat yapmış ancak yeni pazarlara açılmak isteyen işletmecilere; uluslararası sanal pazarlarda satış yöntemleri, online ödeme yöntemleri, lojistik çözümler, dijital pazarlama ve gümrük mevzuatı dahil birçok alanda eğitim vererek, onları ihracata yönlendirmeyi ve yeni pazarlara ulaşabilmelerine destek olmayı hedeflemektedir.

Program ücretsiz olup, katma değerli e-ihracatın önünü açmak için girişimci ve ihracat potansiyeli olan herkes bu programa katılabilir.

Katılmak için Zoom programını indirmek gerekli olup, program ajandası ektedir. Aşağıdaki linkten kayıt olanlara katılmaları için gerekli Zoom bağlantısı ayrıca gönderilecektir.

 

Kayıt için : https://www.exportakademi.com/kayit-ol/5