Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI

MESLEKİ YETERLİLİK SINAVLARI

 
 
asdasdasdas
 
DOĞAL GAZ ISITMA VE GAZ YAKICI CİHAZ
SERVİS PERSONELLERİNE &
İÇ TESİSAT YAPIM PERSONELLERİNE
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ SINAVLARI DÜZENLENECEKTİR
 
Sayın Üyemiz,
 
Bilindiği üzere; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde çalışanların Mesleki Yeterlilik Belgesi almaları zorunlu hale getirilmişolup, belge almaya hak kazananların sınav ücretleri 31.12.2019’a kadar işsizlik sigorta fonundan karşılanacaktır.
 
 
Odamız bünyesinde faaliyet gösteren Mesleki Yeterlilik Merkezimizin Mesleki Yeterlilik Kurumundan yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşları ile yapmış oldukları çözüm ortaklıkları doğrultusunda, Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli (Seviye-3) ve Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye-4) alanlarındaMesleki Yeterlilik sınavları yapılacak olup, kazananlara belgeleri verilecektir. Sınav ile ilgili başvurular 05 Temmuz 2019, Cuma günü mesai bitimine kadar alınacaktır.
 
 
Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz sektöründe çalışan kişilerin yada firma yetkililerinin Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için müracaat yapmaları durumunda, sınav tarihleri tarafımızdan belirlenecektir.
 
 
Bu çerçevede, yukarıda bahsi geçen alanlarda sınavlara girerek Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyen kişilerinOdamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini rica ederiz.
 
Saygılarımızla,
 
Adres : GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi (İncilipınar Mh. GTO hizmet binası 4.kat)
İrtibat Numarası : 0 342 220 30 30 (123-125-126)
E-mail : info@gtomym.com
 
ADAY BAŞVURU FORMLARI
 
  • Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisat Yapım Personeli (Seviye-3)
  • Doğal Gaz Isıtma ve Gaz Yakıcı Cihaz Servis Personeli (Seviye-4)