Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı

KOBİGEL DESTEK PROGRAMI 2021

 

Sayın Üyemiz,

KOSGEB'in, "KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı"  ve “Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı” ile işletmelerimize sunduğu destekleri 6 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştireceğimiz bilgilendirme toplantısında konuşacağız.

 

Özellikle imalatçı KOBİ'lere yönelik olan "KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı"; Ülkemizin ulusal ve uluslararası hedefleri doğrultusunda, KOBİ'lerin ekonomideki paylarının ve etkinliklerinin arttırılması, rekabet güçlerinin ve sağladıkları katma değerin yükseltilmesi amacıyla yürürlüğe konulmuş olup program kapsamında,  işletme başına 300.000 TL'ye kadar geri ödemesiz, 700.000 TL'ye kadar geri
ödemeli (teminat veya KGF kefaleti karşılığı) olmak üzere toplam 1.000.000 TL'ye kadar destek
verilecektir.

“Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı” ise Covid-19 salgınından etkilenen imalat sektöründeki mikro ve küçük işletmeler ile 2017 ve sonrasında kurulmuş imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerindeki yenilikçi genç işletmelere sermaye desteği sağlayan bir programdır. Desteğin amacı, öncelikli sektörlerdeki mikro ve küçük işletmelerin (MKİ’ler) salgın şartlarına rağmen faaliyetlerini sürdürebilmelerini ve istihdamlarını salgın başlangıcındaki seviyede koruyabilmelerini sağlamaktır.

Her iki programa ilişkin detayları Odamız ve KOSGEB Gaziantep işbirliğinde 6 Mayıs 2021 Perşembe günü online olarak düzenlenecek KOSGEB Bilgilendirme Toplantısı'nda KOSGEB İl Müdürü Muhammed PAKSOY ile konuşacağız.

Siz de işletmenizin hangi destek programlarından nasıl yararlanabileceği hakkında bilgi edinmek istyiorsanız aşağıdaki katılım formunu doldurmanız yeterli.

 

TOPLANTI KAYIT FORMU