Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

KOBİ'LER İÇİN DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM ZAMANI

KOBİ'LER İÇİN DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM ZAMANI

GTO GİZ COVID-19 DESTEK PAKETİ-ADIM ADIM-02

 

Sayın Üyemiz,

Alman Federal Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen PEP- Ekonomik Fırsatların Desteklenmesi Programı kapsamında; Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu (GİZ) ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) iş birliği ile yürütülmekte olan “Değişim ve Dönüşüm Zamanı Projesi” başlamıştır.

Temel hedefi, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) ve bireylerin, COVID-19 sonrası süreçte dijitalleşme ve çevre faktörleri odağında kapasite geliştirme faaliyetleri ile desteklenmeleri olan proje kapsamında; Odamız üyesi Türk ve Suriyeli toplam 30 firmaya teknik destek içeren danışmanlık hizmeti ve sonrasında 4 aylık istihdam desteği (Seçilen her işletme için ortalama 2 kişi) sağlanacaktır.

Programa başvuru yapmak için gerekli olan temel koşullar yukarıda yer alan görselde belirtilmiş olup, başvuru formu linki aşağıda verilmiştir.

 

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

* Başvuru formununun imzalı halinin erhankahraman@gto.org.tr adresine gönderilmesini rica ederiz.  

 

Programa son başvuru tarihi 3 Mart 2021 Çarşamba günü olarak belirlenmiştir. Başvuru formunda alınan bilgilerin, doğrulama belgeleri veya ek belgeleri tarafınızdan ayrıca istenebilecektir.

 

Bilgi İçin

Erhan Kahraman

0 342 220 30 30 (326)

 

Ekli Dosyalar