Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

İSTİHDAM BULUŞMALARI

İSTİHDAM BULUŞMALARI

Sayın Üyemiz,

Gaziantep Sanayi Odası ve Alman Uluslararası İş Birliği Kurumu(GİZ) ortaklığında yürütülen, Alman Federal Ekonomik İş Birliği ve Kalkınma Bakanlığı (BMZ) tarafından finanse edilen "İstihdam için Dijital ve Yeşil Dönüşümün Desteklenmesi Projesi" kapsamında Gaziantep'te faaliyet gösteren işletmelerde istihdam edilmesi amacıyla mühendislik fakültelerinden mezun kursiyerlere;

 Yalın Üretim Teknikleri, Üretim Süreçleri, Bakım Süreçleri, İnsan Kaynakları Süreçleri, Satın alma Süreçleri, Pazarlama Süreçleri, Lojistik ve Tedarik Zinciri, Depo ve Stok Yönetimi, Proje Yönetimi, Dijital Dönüşüm" konularını içeren 480 saatlik Dijital Dönüşüm Uzmanlık Eğitimi verilmiştir. 

Kursiyerleri istihdam eden firmalara 2022 Aralık ayına kadar (en fazla 6 ay süresince) Brüt asgari ücretin %80'i kadar maaş desteği sağlanacaktır.

Bu nedenle 17-18 Mayıs 2022 (2 gün) ve 23-27 Mayıs 2022 (5 gün) tarihlerinde Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezinde firmalar ile kursiyerleri buluşturacak "İstihdam Buluşmaları" organizasyonu düzenlenecektir.

Etkinliğin verimli bir şekilde sonuçlandırılması amacı ile kursiyerlerin mezun oldukları bölüm ve cinsiyet bilgilerini içeren tablo ekte sunulmuştur.

 İstihdam etmek istedikleri mühendis sayısını yine ekte gönderilen tabloda bölümlerin karşısında  ayrılan "Firmanız Tarafından Talep Edilen Kursiyer Sayısı" bölümüne yazarak aşağıda iletişim bilgileri verilen GSO personeline iletmeleri gerekmektedir.

 Her firma için 1 saat görüşme süresi ayrılacak olup yukarıda belirtilen tarihler için randevu almaları gerekmektedir. Organizasyon ile ilgili detaylı bilgiye yine aşağıda bilgileri verilen personel ile irtibata geçerek ulaşabilirler. 

 

Detaylı Bilgi İçin;

Ceren Köfteci

Mail: C.kofteci@gsomem.com.tr

Tel:0342 503 0110 / (dahili 105)

Organizasyon Yeri: 2. Organize Sanayi Bölgesi, 83213 No'lu Cadde,No: 6 Posta Kodu : 27620

Şehitkamil / Gaziantep