Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

İŞ-KUR “KISA ÇALIŞMA BİLDİRİM LİSTESİ" YAPAN FİRMALARIN DİKKATİNE

İŞ-KUR “KISA ÇALIŞMA BİLDİRİM LİSTESİ" YAPAN FİRMALARIN DİKKATİNE

Sayın Üyemiz,

Bildiğiniz üzere, COVİD-19 salgınına yönelik alınan ekonomik tedbirler kapsamında Kısa Çalışma Ödeneği uygulanmaktadır.  İŞ-KUR tarafından uygulamaya konulan söz konusu Ödeneğe başvuru yapan firmalara ödemelerin yapılabilmesi için firmalardan “Kısa Çalışma Bildirim Listesini” İŞ-KUR’a göndermeleri talep edilmektedir.

22 Nisan 2020 Çarşamba saat 24.00 ile 26 Nisan 2020 Pazar saat 24.00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulanması sebebiyle, belirtilen zaman diliminde İş-Kur uzmanları tarafından arandığınızda formu göndermeniz için ekteki Kısa Çalışma Bildirim Listesi tablosunun doldurulması gerekmektedir.

Bu bağlamda; İŞ-KUR uzmanları tarafından arandığınızda listenizi online gönderebilmeniz için,  “Kısa Çalışma Bildirim Listesi” ve doldururken dikkat etmeniz gereken hususlara ilişkin sunum ekte tarafınıza sunulmuştur.  Listelerinizi doldurarak hazır bulundurmanız için gereğini rica ederiz.

KISA ÇALIŞMA BİLDİRİM LİSTESİ

KISA ÇALIŞMA BİLDİRİM LİSTESİ DOLDURULURKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR