Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

GTO MESLEKİ YETERLİLİK MERKEZİNDE SIVACI, DUVARCI VE İNŞAAT BOYACISI SINAVLARI DÜZENLENECEKTİR

GTO MESLEKİ YETERLİLİK MERKEZİNDE SIVACI, DUVARCI VE İNŞAAT BOYACISI SINAVLARI DÜZENLENECEKTİR

Odamız bünyesinde faaliyet gösteren Mesleki Yeterlilik Merkezimizde  Sıvacı, Duvarcı, İnşaat Boyacısı  alanlarında  16 Mart 2018 Cuma günü Mesleki Yeterlilik sınavları yapılacak olup, sınav ile ilgili başvurular  12 Mart  2018 pazartesi günü mesai bitimine kadar alınacaktır.


İnşaat Sektörünün diğer alanlarında da Mesleki Yeterlilik belgesi almak isteyen adaylarımız için, Odamız Mesleki Yeterlilik Merkezi tarafından sınav organizasyonları yapılacaktır. İnşaat sektörüne yönelik olarak yapacağımız sınav ve belgelendirme hizmetleri için, firma yetkililerinin yada çalışanların müracaat yapmaları durumunda, ilgili alanlarda sınav organizasyonları gerçekleştirilecektir.       

Bu çerçevede sınavlara girerek mesleki yeterlilik belgesi almak isteyen çalışanların  www.gtomym.com adresinden ilgili mesleklere ulaşmaları ve aynı sitede yer alan başvuru formunu doldurarak gerekli evraklarla birlikte Odamız Yetkililerine iletmelerini önemle rica ederiz. Saygılarımızla,

 

İrtibat: GTO Mesleki Yeterlilik Merkezi(GTO hizmet kompleksi 4.kat)

Tel: 0 342 220 30 30 /125-126