Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GIDA VE GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İKİNCİ DÖNEM MENTORLUK PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI

GIDA VE GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İKİNCİ DÖNEM MENTORLUK PROGRAMI BAŞVURULARI BAŞLADI

WEB GÖRSEL-04

 

Gıda ve gastronomi sektöründe uzmanlaşmaya hazır mısınız? Veya işletmenizi geliştirmek, satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz?

 

Bu program tam size göre!

 

Gıda sektöründe iş yapmak istiyorsunuz ama nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Sizin için bir harika bir KULUÇKA programı hazırladık! Kuluçka programı, henüz bir girişimde bulunmamış, gıda-gastronomi alanında çalışmak isteyen ve bu sektörlerde iş yapmak isteyenlere yönelik olacaktır. Her bir girişimci dört aylık bir kuluçka dönemi boyunca, girişimcilik, iş kurma/geliştirme ve teknik mutfak eğitimleri konularındaki eğitim programları ve mentorluk çalışmalarına katılacaktır.

 

Hâlihazırda gıda ve gastronomi sektöründe mi çalışıyorsunuz?

HIZLANDIRMA programı tam size göre! Hızlandırma Programı, hâlihazırda bir işletmesi olan ama kapasitesini arttırma isteğinde bulunan kişilere yöneliktir. Hızlandırma Programında eğitim ve mentorluk hizmetleri olacaktır. Bu programda eğitim konuları daha kısa olmakla birlikte daha ağırlıklı olarak ileri seviye mentorluk hizmeti verilecektir.

Eğitmenlerimiz, öğretme ve yemek pişirme konusundaki profesyonel yaklaşımlarıyla size ilham verecek, kendinizi benzer düşünen yemek severlerin arasında bulacak ve işiniz için destekleyici bir ağ oluşturacaksınız.

Programlara yapılacak başvurular için hazırlanan Başvuru Formu Linki aşağıda verilmiştir. Bu formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica ederiz. Formda yer alan bilgilere göre başvurular kuluçka ve hızlandırma olarak bölümlendirilecek ve seçim kriterleri kapsamında programdan yararlanacak kişiler seçilecektir. 

 

Son Başvuru Tarihi: 20 Temmuz, 2022, 19:00

 

Eğitim Yeri: Gaziantep Gastronomi Akademisi: Başpınar OSB Gaziantep Gastronomi Akademisi Öğümsöğüt Mahallesi Öğümsöğüt Sk. No:1 (Bölge Trafik Müdürlüğü Bitişiği/Erikçe Kent Ormanı Girişi)

 

Programa sadece gıda/gastronomi alanı girişimcileri ya da bu alanda bir işletmeye sahip olan kişiler başvuru yapabilecektir.

 

KAYIT OL BUTONU WEB SİTESİ

 

 BİLGİ İÇİN

  • Türk Uyruklu Adaylar için İlgili Kişi   :    Nisa KERKEZ:  0-530 932 97 14
  • Suriye Uyruklu Adaylar İçin İlgili Kişi:   Jouman NAJJAR:  0- 531 884 92 45

 

 

Avrupa Birliği tarafından fonlanan, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü desteği ile Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) iş birliği ile yürütülen Gaziantep Gıda ve Gastronomi Girişimcilik Merkezi Projesi kapsamında düzenlenecek olan Kuluçka ve Hızlandırma Programı, Gaziantep Ticaret Odası tarafından kurulan Gaziantep Gastronomi Akademisince (GAGA) yürütülmektedir.