Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret AŞ Hakkında Bilgilendirme

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret AŞ Hakkında Bilgilendirme

Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş' nin 15.11.2019 tarih ve 19 sayılı yazısıyla yaptığı bilgilendirme yazısı aşağıda sunulmaktadır.

"Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) başta olmak üzere kurum ve kuruluşların bünyesindeki konut, iş yeri ve arsaların doğru fiyatla satılabilmesi amacıyla açık artırma ile satış organizasyonunu gerçekleştiren TOKİ iştiraki bir kurumdur.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ adına düzenli olarak yapılan açık artırma organizasyonlarında satılacak taşınmazların resmi ekspertiz bedeller üzerinden belirlenen bedellerinin piyasa spekülasyonlarından etkilenmemesi, %0 veya %8 gibi düşük KDV ile satış imkanlarının bulunması, zaman zaman fiyat indirimleri ve düşük peşinat (%10), uzun vade (144 - 180 - 240 ay) gibi uygulamalarıyla üyeleriniz için de yararlı olacağı aşikardır. Bu satış organizasyonlarının duyurumu konusunda iş birliği hususunda;

Bilgi ve gereğini rica ederiz."