Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

DEPREM BÖLGESİ ZİRVESİ

DEPREM BÖLGESİ ZİRVESİ

 

deprem çalıştay

 

Farklı Boyutlarıyla 6 Şubat Depremleri: Teknik-Sosyal-Hukuki-Ekonomik-Kentsel-Sağlık

 

 Sayın Üyemiz;

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen deprem, on binlerce insanın hayatının kaybetmesine sebep olmuştur. Milyonlarca insanın etkilendiği ve arkada çok büyük sosyal ve ekonomik yıkım bırakan bu depremin yıldönümünde geçmişe, günümüze ve geleceğe farklı bir gözle ve çok boyutlu şekilde bakmak üzere düzenlenen “Deprem Bölgesi Zirvesi” ilk defa bölgenin odağında gerçekleştirilecektir.

15-16 Şubat 2024 tarihlerinde Gaziantep Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi tarafından "Deprem Bölgesi Zirvesi" gerçekleştirilecektir. Zirve kapsamında depremin teknik, sosyal, hukuki, eğitim, ekonomik, kentsel ve sağlık boyutları Çağrılı Konuşmacılar ve Panelistler tarafından ele alınacaktır. Üniversitelerden uzmanlar, Kamu kurum ve kuruluşları, Sivil Toplum Örgütleri, Bakanlıklar, Adli Kurumlar ve Yöneticiler gibi farklı taraflar bu panel ve konuşmalarda yer alacaktır.

Program hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız.