Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

ABD PAZARINA GİRMEK İÇİN TOBB'DAN BÜYÜK FIRSAT!

ABD PAZARINA GİRMEK İÇİN TOBB'DAN BÜYÜK FIRSAT!

ŞİKAGO TÜRK TİCARET MERKEZİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin ABD Şikago'da kurduğu Türkiye Ticaret Merkezi hizmete başladı!

Kuruluş çalışmaları tamamlanan ve 2020 Haziran ayı itibarıyla hizmet vermeye başlayan TOBB TTM Şikago, dünyanın üçüncü en yoğun hava kargo taşımacılığının yapıldığı O'hare Havalimanı yakınında konumlandırılmıştır.

Kurulan merkez, 8.100 m2 'si depo alanı ve 1.160 m2 'si ofis alanı olmak üzere toplam 10.300 m2 kapalı alan ile Şikago'da Türk şirketlere hizmet verecek...

Siz de dünyanın en önemli ithalatçısı konumunda yer alan ABD pazarında yer alabilir, ticari hayatınıza yeni bir yol çizebilirsiniz...

Türkiye Ticaret Merkezleri Nedir?

Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen Türkiye Ticaret Merkezleri (TTM), şirketlerin yurtdışı pazarlara girişte faydalanabilecekleri, ihracatın gelişmesine olanak sağlamak amacıyla mağaza/ofis/depo/showroom birimlerini bulunduran, şirketlere hukuki ve mali danışmanlık ile dağıtım ağlarının güçlendirilmesine yönelik hizmetlerin sunulduğu merkezlerdir.

Not: İlerleyen dönemde ilgi duyan şirketlerimizin katılımıyla detaylı bir webinar tanıtım toplantısı yapılması planlanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız...

Başvuru formu için tıklayınız...

*Son başvuru tarihi 17 Temmuz 2020 Cuma günüdür.

Ekli Dosyalar