Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Gaziantep Ticaret Odası olarak siz üyelerimize verdiğimiz hizmetler ile ilgili her türlü bilgi ve dokümana ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Lütfen ilgilendiğiniz konu ile ilgili sayfayı ziyaret ediniz.

veya lütfen aşağıdaki hizmet numarası ile irtibata geçiniz.

Destek Hattı

0850 205 27 27

GTO Online işlemlere hoşgeldiniz
Lütfen sisteme giriş yapınız..

Giriş Yap
İletişim

Telefon

0850 205 27 27

Adres

İncilipınar Mahallesi Ticaret Odası Hizmet Kompleksi Şehitkamil Gaziantep / TÜRKİYE

"BİRLİKTE BAŞARALIM"

GTO Hakkında

GTO Hakkında

GAZİANTEP TİCARET ODASI (GTO)

“Ziraat, Ticaret ve Sanayi Odası” adıyla 1898 yılında kurulan Gaziantep Ticaret Odası, 1910 yılında  “Gaziantep Ticaret ve Sanayi Odası” ve son olarak 15.05.1989 tarihinde “Gaziantep Ticaret Odası” unvanını alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuruluşundan bu yana Gaziantep ve ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunan Gaziantep Ticaret Odası, kentte ticaret ve sanayinin planlı bir şekilde gelişmesinde çok önemli bir rol oynamıştır.

Gaziantep ticari hayatının canlanması ve üretim kapasitesinin artmasında çok önemli faaliyetleri olan Gaziantep Ticaret Odası, şehrimizin tanıtımı ve temsilinin yanı sıra üyelerinin sorunlarını gür bir sesle dile getirerek çözüm yolunda tüm imkânlarını seferber etmektedir.

Çağın gereklilikleri doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren Gaziantep Ticaret Odası, alanında uzman personel kadrosuyla da etkin bir şekilde üyelerine hizmet etmektedir.

125 yılı aşkın süredir şehrin ve bölgenin lokomotifi olarak sosyo-kültürel alanlarda da çalışmalar yürüten GTO, öncü bir yönetim anlayışıyla paydaşlarına, Gaziantep’e ve bölgeye sürdürülebilir rekabet gücü kazandırma misyonu ve Gaziantep’in ülke ekonomisinde ilk 4 ilden biri olmasına öncülük etme vizyonuyla da şehrin geleceğine ışık tutmaktadır.

Olmazsa olmazlarımız…

Güvenilirlik, Tarafsızlık, Şeffaflık, Paylaşımcılık, Yenilikçilik ve Toplumsal Sorumluluk…